Yönetim Kurulu
AddThis Social Bookmark Button

1 Arş.Gör.Onur Sinan TÜRKMEN Topluluk Akademik Danışmanı Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 0 506 475 48 05
2 Ece ATEŞ Topluluk Başkanı Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
3 Özge ÇELİK Genel Sekreter Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
4 Onur ARSLAN Başkan Yardımcısı - Mali İşler Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
5 Merve ERDEN Başkan Yardımcısı - Mali İşler Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
6 Ümmügülsüm TAHİROĞLU Başkan Yardımcısı - Bilgi İşlem Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
7 Murat CERİT Başkan Yardımcısı - Disiplin Kurulu Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
8 Bilal YILDIZ Başkan Yardımcısı - Bilgi İşlem Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 0 555 460 65 57